Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Zapytanie o wycenę

Nowy koszyk 0

Reklamacje i zwroty


Data publikacji:

Reklamacje

 

1.     SKPD Sp. z o.o. ul. Sportowa 52, 64-360 Zbąszyń jako sprzedawca zobowiązany do dostarczenia rzeczy bez wad, odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1] - 556[3] Kodeksu Cywilnego.

2.     Reklamacje należy kierować na adres Szymon Kwaśnik z siedzibą ul. Sportowa 16, 64-360 Zbąszyń lub adres poczty elektronicznej info@monter24.com

3.     Reklamacje dotyczące Towarów rozpatrywane będą niezwłocznie, nie później niż w terminie do 14 dni. O uznaniu reklamacji kupujący zostanie poinformowany drogą mailową.

4.     SKPD Sp. z o.o. ul. Sportowa 52, 64-360 Zbąszyń podejmuje działania w celu zapewnienia w pełni poprawnego działania Sklepu w takim zakresie, jaki wynika z aktualnej wiedzy technicznej i zobowiązuje się usunąć w rozsądnym terminie wszelkie nieprawidłowości zgłoszone przez klientów.

5.     Nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem Sklepu Klient może zgłaszać pisemnie na adres: SKPD Sp. o.o., ul. Sportowa 52, 64-360 Zbąszyń mailowo pod adresem info@monter24.com lub przy użyciu formularza kontaktowego.

6.     Reklamacje związane z funkcjonowaniem sklepu rozpatrywane będą niezwłocznie.

7.     Koszt transportu reklamowanego towaru w przypadku uznania reklamacji pokrywa firma SKPD Sp. z.o.o. z Siedzibą ul. Sportowa 52, 64-360 Zbąszyń. 

 

Zwrot towaru

 

1.     Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij je na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

 

SKPD Sp. z o.o.
ul. Sportowa 52
64-360 Zbąszyń
z dopiskiem Monter24.com

2.     Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

3.     Koszt zwrotu towaru pokrywa kupujący. 

4.     Towar należy zwrócić w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu. 

5.     Prawem zwrotu objęte są wyłącznie produkty dostępne od ręki.